Meritum BIZNES to zintegrowany system informatyczny przygotowany do kompleksowego wsparcia przedsiębiorstw w obszarach kontrolingowych.

Został zaprojektowany z myślą o następujących użytkownikach:

  • przedsiębiorstwa wodociągowe
  • przedsiębiorstwa produkcyjne
  • przedsiębiorstwa usługowo-montażowe
  • spółki gminne

Historia

Historia powstania systemu sięga roku 2006. To wtedy zespół wieloletnich praktyków ds. zarządzania i kontrolingu wykorzystaniem oprogramowania zdecydował się na stworzenie nowatorskiego, opartego na najlepszych światowych standardach systemu informatycznego. Tak powstało oprogramowanie Meritum, rozwiązanie opracowane przez wykwalifikowanych projektantów i programistów posiadających bardzo duże doświadczenie we wdrażaniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Oprogramowanie które cechuje rzecz unikalna na współczesnym rynku oprogramowania: połączenie zaawansowanych mechanizmów kontrolingowych opartych na tabelach na zaawansowanych tabelach przestawnych z przyjaznym interfejsem obsługi.

Architektura

Pełna skalowalność rozwiązania, możliwość stosowania jednocześnie wielu przekrojowych układów hurtowni danych daje możliwość zbudowania systemu zgodnie z potrzebami najbardziej wymagających klientów. W efekcie klient otrzymuje rozwiązania przygotowane pod jego potrzeby, zaprojektowane i wdrożone przez zespół specjalistów służących wsparciem merytorycznym w zakresie budowy układów budżetowania i kontrolingu.

Technologia

System korzysta z silnika bazy danych Firebird 2.5, nowoczesnego rozwiązania dającego gwarancję niezawodności i szybkości pracy. Wbudowane nowoczesne system transakcyjne, profesjonalnie zaprojektowane struktury bazy danych odpowiadają za bezpieczeństwo i poprawność danych.

Kompetencje i wiarygodność

Na każdą z aplikacji poświęcono kilkaset godzin badając wymagane algorytmy i powiązania, aby osiągnąć zadowalający efekt końcowy zarówno w zakresie ergonomii dostępu do danych jak i szybkości pracy. Najlepszą oceną tego typu podejścia jest bardzo duże zaufanie jakim obdarzyli nas klienci wybierając współpracę z naszą firmą wybierając nasze rozwiązania jako najlepsze na rynku nie tylko ze względu na dostępne opcje i możliwości, ale przede wszystkim ze względu na bardzo dużą wiarygodność i kompetencję naszych działań.

Wsparcie techniczne

Kluczowy dla naszych klientów jest bezpośredni dostęp do profesjonalnego wsparcia w obsłudze i konfiguracji oprogramowania. Jesteśmy przekonani, że opracowany w naszej firmie program "opiekun klienta" pozwala nam świadczyć usługi wsparcia na najwyższym z możliwych poziomie.